Dworek Arkadia stanowi doskonałą oprawę do organizowania imprez rodzinnych, związanych z rozmaitymi jubileuszami, jak właśnie chrzciny lub komunie. Wiąże się to z wyjątkową atmosferą tego miejsca, wspaniałym wystrojem wnętrz oraz szacunkiem do najlepszych tradycji staropolskiej gościnności. Dzięki temu uroczystości mają niezwykle rodzinny i wyjątkowy klimat.

Chrzest to ważna uroczystość w życiu nowej rodziny. Wprowadza duchowy nastrój i jest ważnym dniem w życiu maleńkiego dziecka, które wkracza w tajniki religii chrześcijańskie. I mimo, że maluch jeszcze nie jest do końca świadomy, co się wokół niego dzieje, jest to istotny dla niego dzień. Chcąc w pełni móc przeżywać to wydarzenie, konieczne jest właściwe przygotowanie i wspólna celebracja. Położony niedaleko Lublina Dworek Arkadia sprawi, że nigdy nie zapomnicie tego wspaniałego dnia http://dworekarkadia.pl/komunie-chrzciny.html.

Co w ofercie?

W zależności od potrzeb i upodobań naszych klientów, lokal organizuje zarówno wystawne przyjęcia na 300 osób, jak i bardzo kameralne spotkania, w wąskim gronie najbliższych. Co prawda rzadko zdarzają się tak huczne chrzciny, jednak bywa, że i ta okazja jest świętowana w większym gronie. Lokalni kucharze, słynący ze znakomitej kuchni, przygotowują wspaniałe dania tradycyjnej kuchni polskiej lub międzynarodowej. Warto pamiętać, że lokal ma na uwadze indywidualne potrzeby oraz upodobania klientów co oznacza, że zawsze pozostaje otwarty na wszelkiego rodzaju sugestie oraz zamówienia specjalne.

Wspaniałe otoczenie

Rodzina może udać się na wspólny spacer w należącym do lokalu parku, który rozciąga się w bezpośrednim sąsiedztwie Dworku. Jest to niezwykłe i bardzo urokliwe miejsce, porośnięte wspaniałym starodrzewem i obfitujące w urokliwe zakamarki, które warto odwiedzić podczas rodzinnego spaceru z maluszkiem. Na najmłodszych gości ceremonii czeka specjalnie przygotowany plac zabaw, a na specjalne życzenie ich rodziców lokal zapewnia również opiekę i ciekawe animacje.