Łazienka jest z reguły jednym z najmniejszych pomieszczeń w naszym domu. Jednocześnie jest bardzo często eksploatowana. Może łatwo zamienić się w chaotyczne składowisko mokrych ręczników, brudnej bielizny, przyborów toaletowych i produktów higienicznych. Dlatego warto starannie rozważyć wybór odpowiednich mebli do łazienki. Wprowadzając proste rozwiązania w zakresie przechowywania, ułatwiasz sobie porządkowanie tego pomieszczenia i utrzymanie go w czystości. Oto kilka popularnych i praktycznych propozycji mebli łazienkowych.

Szafki podumywalkowe

Chociaż umywalki wiszące i stojące wyglądają pięknie, osoby pragnące zmaksymalizować przestrzeń do przechowywania w łazience mogą wykorzystać obszar pod zlewem, wybierając szafkę podumywalkową. Oprócz dodatkowej przestrzeni na blacie szafka pod spodem może być używana do przechowywania podstawowych artykułów łazienkowych. Jeśli chcesz naprawdę zmaksymalizować przestrzeń, szafki podumywalkowe są niezwykle kompaktowe, a zarazem pojemne.

Wiszące szafki łazienkowe

Tradycyjne, wiszące szafki łazienkowe to dobre rozwiązanie niezależnie od wielkości Twojej łazienki. Te szafki są zawieszone na ścianie, więc nie zajmują praktycznie żadnej powierzchni. Ponadto zapewnią Ci miejsce do przechowywania podstawowych kosmetyków i akcesoriów w zasięgu dłoni.

Szafki stojące

Jeśli masz więcej miejsca w łazience, wysokie, stojące szafki są fantastycznym rozwiązaniem do przechowywania w Twojej łazience. Oprócz praktycznej strony pionowa konstrukcja wysokich szaf pomaga również przyciągnąć oko do góry. Stwarza to poczucie przestronności, dzięki czemu łazienka staje się optycznie większa. Będziesz mile zaskoczony gamą dostępnych szafek łazienkowych. Zerknij na stronę https://otomeble.pl/meble-lazienkowe/szafki-lazienkowe-stojace.html. Wybór jest ogromny, prawda?