Rocznica w każdym związku jest okazją do świętowania. Zaskocz swoją wybrankę ciekawym pomysłem, którym pokażesz jej, że ją znasz i o niej myślisz. Niech od rana znajduje od ciebie słodkie upominki w to wyjątkowe święto.

Wycieczka

Jeśli świętujecie okrągłą rocznicę, warto zaplanować coś spektakularnego. W razie z problemem pójścia na dłuższy urlop wystarczy nawet weekendowy wypad za miasto lub nawet za granice kraju. Zajmij się wszystkim, żeby ona nie musiała się już o nic martwić. Pamiętaj o biletach w tą i z powrotem, zakwaterowaniu, wyżywieniu oraz atrakcjach. Spraw, by ten weekend był niezapomniany!

SPA

A może wypad do kosmetyczki i salonu odnowy? Zawsze możesz ją wysłać z przyjaciółką, jeśli sam nie lubisz takich zabiegów, a wieczorem zabierzesz ją do restauracji na wykwintną kolację. Taka odprężona i wymuskana po całodziennych zabiegach, pewnie będzie w doskonałym humorze! A po kolacji odwdzięczy się, dając ci swoje słodkie upominki.

Wymarzony prezent

A czy twoja żona nie daje ci od kilku tygodni aluzji, co chciałaby od ciebie dostać? Na rocznicę słodkie upominki będą doskonałe, ale z takiej okazji warto dokupić coś, o czym partnerka marzy. Przypomnij sobie, o czym ostatnio często wspominała – może o wypadzie do kina, nowej serii książek czy nowej sukience? Posłuchaj uważnie swojej kobiety, ona pewnie już od dawna, dała ci do zrozumienia co ją najbardziej ucieszy.