Sklep internetowy mateomarket.pl to idealne miejsce dla poszukujących mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz, a także artykułów budowlanych i wykończeniowych. Wszystkie produkty, znajdujące się w sklepie zostały odpowiednio skategoryzowane oraz opisane, by klient poszukujący artykułu, spełniającego konkretne warunki nie musiał przeglądać kilkudziesięciu ofert, zanim trafi na tę, której naprawdę potrzebuje. Nie zabrakło także fotografii oraz formularza kontaktowego, ułatwiającego komunikację z pracownikami sklepu. Dzięki temu klienci mogą w krótkim czasie zyskać odpowiedź, dotyczącą nurtujących ich kwestii. Istnieje oczywiście możliwość konsultacji telefonicznych, jednak jeśli ktoś nie ma za bardzo czasu na spędzanie go przy telefonie, może otrzymać szczegółowe informacje na adres e-mail.

Jedną ze szczególnie ważnych podkategorii jest Odzież ochronna, zaliczająca się do zakładki Bezpieczeństwo i higiena pracy. Artykuły tego typu zainteresują zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne. Wynika to z faktu, że brak odpowiednich zabezpieczeń w trakcie zajęć w warsztacie czy na budowie może zakończyć się kontuzjami lub uszkodzeniami wrażliwych części ciała, jak oczy czy dłonie. O ile o ochronie oczu wiele osób pamięta, sięgając po gogle lub okulary, to w przypadku rąk i ciała dość często pomija się ochronne bluzy lub rękawice. Właśnie z tej przyczyny, zespół MateoMarket.pl zadbał, by klienci mieli bogaty wybór wśród elementów odzieży ochronnej i nie zapomnieli o żadnej istotnej jego części.

Bluza ochronna Dedra BH2BL-L to doskonały przykład odzieży, która sprawdzi się w każdych warunkach. Nadawać się ona będzie zarówno do warsztatu, jak i do prac budowlanych. Wykonana została z dwóch wysokiej jakości materiałów: poliestru i bawełny, które odporne są na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Producent (www.dedra.pl), istniejący na polskim rynku od ponad dwudziestu pięciu lat, dba nie tylko o estetykę, ale także o funkcjonalność produktów. Bluza BH2BL-L wyposażona została więc w dodatkową kieszonkę na telefon oraz praktyczne ściągacze w dolnej jej części oraz u rękawów. Dzięki temu bluza ochroni przed chłodem. Model BH2BL-L wyposażono także we wzmocnienia na łokciach i otwory wentylacyjne o komfortowej siatce.