Kiedy wybieramy się za granicę, jedną z rzeczy, które musimy zrobić na pewno to zaopatrzyć się w nowy starter. Możemy kupić w danym kraju, jeszcze na lotnisku. To pozwoli nam na zaoszczędzenie, ponieważ rozmowy w roamingu mimo wszystko są bardzo drogie, szczególnie poza granicami Unii Europejskiej. Nie musimy kupować nową kartę dopiero po przyjeździe do nowego kraju, możemy zrobić to jeszcze w Polsce i zyskać dodatkową usługę, którą nazywa się „osobistym asystentem”. Co to za usługa i kiedy może nam się przydać?

Jak to przetłumaczyć na Turecki?- czyli w czym się sprawdzi osobisty asystent

Kupując starter SMARTsim. Jakie pytania zadają użytkownicy karty SmartSim swoim osobistym asystentom? Możemy poprosić o to, by na osobisty asystent zarezerwował nam stolik w jakiejś knajpce, lub jeśli zachorujemy, aby wskazał nam drogę do lekarza. Możemy także dzwonić kiedy będą się działy jakieś szczególne wydarzenia. Takim wydarzeniem np. była próba zamachu stanu w Turcji. W takiej sytuacji możemy pytać o wydarzenia i o to co najlepiej zrobić.
Podsumowując osobisty asystent pomoże nam w każdej sytuacji, ta opcja na pewno będzie korzystna dla osób, które niezbyt dobrze znają języki obce. Świadomość, że w każdej chwili możemy poprosić o tłumaczenie, na pewno zadziała na nas uspokajająco.