Coraz więcej firm decyduje się na organizację różnego rodzaju imprez integracyjnych. Tego typu spotkania, a nawet dłuższe wyjazdy sprawiają, ze pracownicy mogą się lepiej poznać, co potem przekłada się na bardziej owocną współpracę. Wiele imprez integracyjnych połączonych jest z różnego rodzaju dodatkowymi atrakcjami lub zawodami. Co może nas, bowiem łączyć bardziej, niż wspólna zabawa oraz rywalizacja?

Eventy strzeleckie w Shooting Cracow Academy

Na strzelnicy Pasternik z powodzeniem organizowane są różnego rodzaju eventy strzeleckie. Trzeba przyznać, że jest to doskonała forma spędzania czasu wolnego podczas szkoleń, konferencji czy właśnie wyjazdów integracyjnych. Shooting Cracow Academy w sposób kompleksowy zajmuje się organizacją tego rodzaju imprez. Jej pracownicy zapewniają zarówno transport, jak i catering. Organizatorzy eventu mają, więc do dyspozycji całe zaplecze. Największą atrakcją tego rodzaju wydarzeń jest oczywiście strzelanie z broni palnej. Niewiele osób miało okazję w swoim życiu, aby potrzymać broń, zapoznać się z mechanizmem jej działania, o ćwiczeniu strzelania nie wspominając. Ci pracownicy, którym broń nie jest obca, mogą skonfrontować swoje umiejętności z innymi i nieco je odświeżyć.

Teren strzelnicy Pasternik to obszar około 15 hektarów terenów zielonych. Wydzielono tu specjalne miejsce do organizacji imprez. Palenisko oraz ruszt pozwala na rozpalenie ogniska. Na terenie strzelnicy znajduje się także chata myśliwska ze wspaniałym kominkiem oraz barem. Warto wspomnieć, że poza Krakowem, Cracow Shooting Academy posiada swoje filie również w Białce Tatrzańskiej, gdzie na terenie strzelnicy zapewniono sale konferencyjne, pensjonat oraz karczmę. To ogromne ułatwienie logistyczne, dla organizatorów imprez integracyjnych.

W trakcie imprezy na strzelnicy goście przechodzą szkolenie z zasad użytkowania broni palnej oraz najważniejszych technik strzeleckich. Tego rodzaju eventy są całkowicie bezpieczne, a o bezpieczeństwo uczestników dbają doświadczeni instruktorzy. Na stronach https://www.shootingcracow.com lub https://www.shootingcracow.com/en/Shooting_range możemy dowiedzieć się o nich więcej o imprezach integracyjnych na strzelnicy.