Lizaki w kształcie serca, gwiżdżące lub obsypane kwaśnym proszkiem – każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Wyjaśniamy, co kryje w sobie lizak.

Głęboko owocowy i słodki smak oraz rozłożona w czasie przyjemna czynność lizania cukierka to największe zalety tego przysmaku. Maluchy kochają Lizaki i nic w tym dziwnego, w końcu słodkości te pod każdą postacią są pochłaniane przez dzieci tak szybko, że zaraz pora kupować następnego.
W sklepach znajdziemy najróżniejsze wzory – serca lub kwiatka.

Słodka chwila

Lizaki są tak popularne nie tylko ze względu na smak, kształt i kolor, ale również dlatego, że są wyjątkowo wygodne w spożywaniu. Słodki cukierek lepi się i ciężko trzymać go dłużej w dłoniach. Dzięki zastosowaniu patyczka cukierek taki może być łatwo spożywany, bez konieczności dotykania lepkiej powierzchni. Co więcej, możemy go lizać przez dłuższy czas, zawijając lizak w papierek, co sprawia, że nie jest to krótkotrwała przyjemność.

Różnorodne kształty i kolory

Świat lizaków jest niezwykle bogaty i ciężko w skrócie uchwycić jego różnorodność. Ich fantazyjne kształty, związane są nie tylko ze świętami, ale też z innego rodzaju okazjami. Z kolei wyjątkowe smaki wiążą się z różnymi posypkami oraz nadzieniami. Do tego dochodzi jeszcze wielość kolorów. Nie mamy więc wątpliwości – wśród tych łakoci absolutnie każdy z nas znajdzie propozycję odpowiednią dla swoich upodobań. Niezależnie od tego, czy wolimy smak słodki, czy kwaśny, delikatny czy też intensywny, czy też wolimy lizaki płynne lub z gumą do żucia w środku – wybór jest niemal nieograniczony. Możemy więc odważnie eksperymentować i odkrywać nowe, nieznane jeszcze smaki. W sklepach znajdziecie lizaki, których nie tylko nie próbowaliście, ale o których istnieniu nie macie nawet pojęcia.