Gdy mówimy o technologii przyszłości, trudno nie wspomnieć o V-table, czyli multimedialnych stołach dotykowych. Ich podstawowym elementem jest niezwykle profesjonalny panel LCD, który jest przystosowany do pracy w pozycji stołu. Może stać się fantastycznym uzupełnieniem nowoczesnych sal konferencyjnych. Planowanie strategii marketingowej lub finansowej przedsiębiorstwa czy różnego rodzaju szkolenia nabierają dzięki temu urządzeniu zupełnie nowego wymiaru.

Jak działa v-table?

V-table to stanowisko pracy z wbudowanym ekranem dotykowym. Jesteśmy już przyzwyczajeni do tego typu rozwiązań. Korzystamy przecież z dotykowych smartfonów czy tabletów. V-table umożliwia bardzo sprawne i precyzyjne sterowanie różnego rodzaju aplikacjami. Można wykorzystać go z powodzeniem do przeprowadzania prezentacji lub video prezentacji. Zapewnia o wiele więcej możliwości, niż tradycyjny komputer stacjonarny czy laptop. Ogromnym plusem są wbudowane mikrofony, ułatwiające np. prowadzenie prezentacji lub negocjacji.
Jedno urządzenie może zostać podzielone na kilka odrębnych sekcji. Można w ten sposób na jednym ekranie wyświetlać jednocześnie kilka projektów, prezentacji czy propozycji pracowników. W związku z tym ich porównanie jest dużo łatwiejsze. Interaktywne aplikacje dotykowe pozwalają na jednoczesną obsługę urządzenia przez kilku użytkowników. Obsługa jest bardzo prosta, niemal intuicyjna.

Dla kogo są dedykowane v-table?

W tego typu rozwiązania z pewnością powinny zainwestować duże firmy, dla których niezwykle ważne jest planowanie strategii marketingowej przedsiębiorstwa. V-table pozwala zdecydowanie zwiększyć efektywność pracy. Dzięki niemu planowanie przebiega dużo sprawniej i szybciej. Efektem są oczywiście zwiększone obroty, a co za tym idzie, wyższe zyski.

V- table sprawdzi się wszędzie tam, gdzie należy szybko i precyzyjnie przekazywać informacje. Jest nieoceniony, gdy ilość danych do przekazania jest bardzo duża. Duża powierzchnia wyświetlania staje się wówczas jego największą zaletą. V-table są pomocne również przy okazji różnego rodzaju prezentacji, szkoleń pracowniczych czy audytów.

Oczywiście, biznes to nie jedyna płaszczyzna użytkowania multimedialnych stołów dotykowych. Stosowane są również w muzeach i placówkach kultury oraz w ramach szeroko pojętej rozrywki. Jednak jest to już temat na zupełnie oddzielne rozważania.