Galeria jako miejsce dla dzieci

Galeria jako miejsce dla dzieci

Galeria jako miejsce dla dzieci Galeria nie kojarzy się najczęściej z miejscem przyjaznym dzieciom, choć w większości znajdują się kąciki dla dzieci. Jednak są one w większości przypadków niewielkie, nieszczególnie zabezpieczone i ubogie w atrakcje – jakiś basen z kulkami i zjeżdżalnią na całą gromadę dzieci to przecież za mało. Naprzeciw dziecięcym potrzebom otwiera się Galeria Łomianki, która oferuje rozbudowaną strefę dla dzieci oraz szereg specjalnych atrakcji dla najmłodszych odwiedzających. Galeria położona jest pod Warszawą w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. Atrakcje dla dzieci Galeria Łomianki oferuje bogatą ofertę wydarzeń, które dedykowane są dla dzieci lub uwzględniają także dzieci. Najmłodsi zakupowicze Read more »

Najlepszy pomysł na prezent dla chłopca

Najlepszy pomysł na prezent dla chłopca

Najlepszy pomysł na prezent dla chłopca Zabawki to ważny element życia każdego dziecka. To także idealny prezent dla dzieci na każdą okazję – urodziny, odwiedziny, komunię. Oczywiście prezentową zabawkę należy odpowiednio dopasować do dziecka. Zazwyczaj łatwiej przychodzi to w przypadku dziewczynek, a wybór zabawki dla chłopców okazuje się ciężkim wyzwaniem nieraz. Szczególnie, gdy nie chcemy iść w stereotypy, wybierając prezent dla dzieci. W krainie klocków Marka Lego podbiła świat i już na zawsze pozostanie na kartach zabawkowej historii. Zestaw klocków to idealny prezent dla dzieci małych i dużych, niezależnie od płci. Klocki konstrukcyjne pozwalają na dobrą zabawę przy budowaniu przeróżnych Read more »

Dlaczego tak uwielbiamy lizaki?

Dlaczego tak uwielbiamy lizaki?

Lizaki w kształcie serca, gwiżdżące lub obsypane kwaśnym proszkiem – każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Wyjaśniamy, co kryje w sobie lizak. Głęboko owocowy i słodki smak oraz rozłożona w czasie przyjemna czynność lizania cukierka to największe zalety tego przysmaku. Maluchy kochają Lizaki i nic w tym dziwnego, w końcu słodkości te pod każdą postacią są pochłaniane przez dzieci tak szybko, że zaraz pora kupować następnego. W sklepach znajdziemy najróżniejsze wzory – serca lub kwiatka. Słodka chwila Lizaki są tak popularne nie tylko ze względu na smak, kształt i kolor, ale również dlatego, że są wyjątkowo wygodne w spożywaniu. Read more »