Chrzciny w Dworku Arkadia

Chrzciny w Dworku Arkadia

Dworek Arkadia stanowi doskonałą oprawę do organizowania imprez rodzinnych, związanych z rozmaitymi jubileuszami, jak właśnie chrzciny lub komunie. Wiąże się to z wyjątkową atmosferą tego miejsca, wspaniałym wystrojem wnętrz oraz szacunkiem do najlepszych tradycji staropolskiej gościnności. Dzięki temu uroczystości mają niezwykle rodzinny i wyjątkowy klimat. Chrzest to ważna uroczystość w życiu nowej rodziny. Wprowadza duchowy nastrój i jest ważnym dniem w życiu maleńkiego dziecka, które wkracza w tajniki religii chrześcijańskie. I mimo, że maluch jeszcze nie jest do końca świadomy, co się wokół niego dzieje, jest to istotny dla niego dzień. Chcąc w pełni móc przeżywać to wydarzenie, konieczne jest Read more »

Przepis na udaną konferencję

Przepis na udaną konferencję

Szukacie kompleksowej organizacji specjalistycznego eventu dla firm? Wystarczy skorzystać z usług profesjonalistów, którzy zaprojektują dla nas wydarzenie na najwyższym poziomie. W końcu udana impreza firmowa stanowi nie tylko wspaniały sposób pozafinansowej gratyfikacji pracowników, ale jest też świetnym sposobem na zwiększenie stopnia przywiązania do firmy oraz produktywności pracowników. Nic więc dziwnego, że organizacja takich imprez weszła na stałe do kanonu tradycji nowoczesnych firm. Oczywiście zorganizowanie udanej imprezy firmowej nie jest sprawą tak prostą, jak mogłoby się wydawać. Najważniejsze to znaleźć odpowiednio duży lokal oraz bazę noclegową, którą oferuje np. Dworek Arkadia – http://dworekarkadia.pl/konferencje.html. Poza odpowiednim miejscem będziemy też potrzebować różnorodnych form Read more »

Drzewo genealogiczne

Drzewo genealogiczne

Czym jest drzewo genealogiczne – to zwykle wiemy już od najmłodszych lat. Kto bowiem nie rozrysowywał jego mniej lub bardziej rozbudowanej wersji w dzieciństwie, w początkowych klasach szkoły podstawowej? Przy tej okazji często mieliśmy pierwszy kontakt z historią własnej rodziny – trzeba było zasięgnąć porady naszej mamy, taty, babci czy dziadka i zapytać: kto był nestorem poprzednich pokoleń? Kim byli nasi przodkowie? I choć nierzadko kryły się za tym naprawdę ciekawe opowieści, z czasem tylko nieliczni podtrzymali zainteresowanie losami swojej familii. A szkoda, bo przeszłość zawsze potrafi nauczyć nas czegoś nowego; może również pomóc lepiej zrozumieć to, kim jesteśmy. Dziś Read more »