Sprzedaż/najem mieszkania z udziałem pełnomocnika.

Sprzedaż/najem mieszkania z udziałem pełnomocnika.

Zdarza się, że sprzedając mieszkanie nie zawsze jesteśmy na miejscu, by móc samodzielnie przeprowadzić wszystkie związane z tym transakcje. Dzieje się tak przez np. inne miejsce zamieszkania lub poważną chorobę. W takich sytuacjach bardzo często sprzedający korzystają z pomocy pełnomocników. zarzadcakrakow.pl skutecznie pomoże w sprzedaży nieruchomości oraz wszystkimi związanymi formalnościami. Przed sprzedażą mieszkania, sprzedający powinien wydać odpowiednie pełnomocnictwo, jest to dokument wskazujący pełnomocnika, który upoważni odpowiednią osobę do reprezentowania sprzedającego w określonych czynnościach prawnych. Oczywiście sprzedający może udzielić pełnomocnictwa tylko w określonych czynnościach jakie ma wykonywać.Można również zawrzeć pełnomocnictwo ogólnie, polegające na nadaniu dla pełnomocnika zwykły zarząd nad daną rzeczą Read more »

Kręcenie filmów

Kręcenie filmów

Każda produkcja filmowa, niezależnie od tego, czy jest to spot reklamowy, fil promocyjny, teledysk, czy nawet film pełnometrażowy, wymaga odpowiedniej ekipy, która zajmie się kolejno scenariuszem, doborem aktorów, charakteryzacją,reżyserią oraz samym wykonaniem technicznym. W dzisiejszych czasach każdy film wymaga również specjalnej obróbki, dzięki której na ekranie wygląda znacznie lepiej. Każdy, kto poszukuje profesjonalnej ekipy filmowej, powinien wiedzieć, gdzie się udać i czego oczekiwać. Plan i wykonanie filmu. Każdy film wymaga wcześniejszego zaplanowania. Wszystko to, co widzimy na ekranie, powinno być odpowiednio zmontowane tak, aby efekt był taki, jakiego się oczekuje. Do tych zadań należy zamówić profesjonalną ekipę, która kręceniem różnego Read more »

Rozgraniczenie nieruchomości – kiedy jest potrzebne?

Rozgraniczenie nieruchomości – kiedy jest potrzebne?

Spory sąsiedzkie to konfliktowe sytuacje, które albo da się rozwiązać polubownie, albo znajdują swoje zakończenie na drodze administracyjnej lub sądowej. Jedną ze spornych kwestii jest rozgraniczenie nieruchomości. Jak ją skutecznie rozwiązać? Rozgraniczenie nieruchomości jest potrzebne najczęściej wtedy, gdy do tej pory granice pomiędzy nieruchomościami nie były wyznaczane lub te granice, które istnieją, są dla właścicieli nieruchomości sprawą sporną. Jeśli nie ma innej możliwości, wszystko trzeba załatwić urzędowo. Aby rozgraniczyć nieruchomość, osoba, która chce złożyć odpowiedni wniosek musi skorzystać z postępowania administracyjnego lub sądowego. Za każdym razem trzeba pamiętać o złożeniu poprawnie wypełnionego wniosku, zawierające dokładne dane wnioskującego oraz dane dotyczące Read more »

Opalanie w solarium

Opalanie w solarium

Skóra opalona na ciemny brąz wygląda atrakcyjnie, dlatego też latem tak wiele osób uwielbia wylegiwać się na plaży. Odpowiednia porcja słońca poprawia samopoczucie, pozwala również wygrzać kości i stawy, co ma duże korzyści w przypadku reumatyzmu lub urazów. W miesiącach zimowych słońca nie ma, ale wygrzać można się zawsze w solarium, które jest nie tylko dobrym sposobem na ciekawą opaleniznę, ale również dobrym pomysłem na biznes. Solaria i ich klienci. W każdym mieście solarium działa prężnie, a klientami takich punktów są nie tylko panie. Ludzie, którzy dbają o swój wygląd lub chcą poprawić karnację skóry przed weselem lub inną ważną Read more »

Video-biuletyn. Czyli jak poprawić komunikację między pracownikami firmy

Video-biuletyn. Czyli jak poprawić komunikację między pracownikami firmy

Kiedyś newsletter a teraz video-biuletyn. Okazuje się, że film video to nie tylko sposób na świetną reklamę, ale także to świetny sposób na komunikacje z pracownikami firmy. Dobrze zrealizowany biuletyn filmowy to również sposób na to, by pracownicy firmy czekali na niego z niecierpliwością. Jakie cechy powinien mieć biuletyn filmowy? Nie samą pracą człowiek żyje… Czyli filmowanie codzienności inaczej Firma to nie tylko praca. Pokaż w filmie jak pracownicy rozmawiają ze sobą, piją kawę, mijają się na korytarzu. Kreuj przyjazną atmosferę w twojej firmie i pamiętaj, by taka była. Za pomocą filmu można również złamać codzienną rutynę, czyli pokazać firmę Read more »