Prezent na rocznicę dla niej

Rocznica w każdym związku jest okazją do świętowania. Zaskocz swoją wybrankę ciekawym pomysłem, którym pokażesz jej, że ją znasz i o niej myślisz. Niech od rana znajduje od ciebie słodkie upominki w to wyjątkowe święto.

Wycieczka
Jeśli świętujecie okrągłą rocznicę, warto zaplanować coś spektakularnego. W razie z problemem pójścia na dłuższy urlop, wystarczy nawet weekendowy wypad za miasto lub nawet za granice kraju. Zajmij się wszystkim, żeby ona nie musiała się już o nic martwić. Pamiętaj o biletach w tą i z powrotem, zakwaterowaniu, wyżywieniu oraz atrakcjach. Spraw, by ten weekend był niezapomniany!

SPA
A może wypad do kosmetyczki i salonu odnowy? Zawsze możesz ją wysłać z przyjaciółką, jeśli sam nie lubisz takich zabiegów, a wieczorem zabierzesz ją do restauracji na wykwintną kolację. Taka odprężona i wymuskana po całodziennych zabiegach, pewnie będzie w doskonałym humorze! A po kolacji odwdzięczy się, dając ci swoje słodkie upominki.

Wymarzony prezent
A czy twoja żona nie daje ci od kilku tygodni aluzji, co chciałaby od ciebie dostać? Na rocznicę słodkie upominki będą doskonałe, ale z takiej okazji warto dokupić coś, o czym partnerka marzy. Przypomnij sobie o czym ostatnio często wspominała – może o wypadzie do kina, nowej serii książek czy nowej sukience? Posłuchaj uważnie swojej kobiety, ona pewnie już od dawna, dała ci do zrozumienia co ją najbardziej ucieszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *